Нарада щодо проблемних питань електропостачання житлового комплексу «Городок»

Відповідно до звернення ТОВ «Комунальник-2013» у приміщенні департаменту 01.03.2016 року проведено нараду з питання електропостачання житлового комплексу «Городок», с. Софіївська Борщагівка Києво-Святошинського району Київської області під головуванням директора департаменту Король Г.М., за участю представника ПП «Еркер» Найвельта Е. М, комерційного директора ПАТ «Київобленерго» Коломійчука Ю.В., директора з юридичних питань ПАТ «Київобленерго» Тарасюк Т. М.

      На порядку денному стояли такі питання:

  1. Про електропостачання будинків по вул. Боголюбова, 23, 25 в с. Софійська Борщагівка Києво-Святошинського району Київської області.
  2. Про необхідність виконання ПП «Еркер» технічних умов на електропостачання в повному обсязі.
  3. Про відсутність обґрунтування суми, яку ПАТ «Київобленерго» висунула за дольову участь у заміні силового трансформатора Т-1 ПС 110/10/10 кВ ПС «Жуляни», від якого здійснюється електрозабезпечення даних об’єктів.

За результатами обговорення питань уклали наступне рішення:

  1. ПАТ «Київобленерго» надати ПП «Еркер» розрахунки вартості створення резервної потужності на 1 кВт – в термін до 18.03.2016.
  2. ПП «Еркер» в місячний термін, з дня отримання листа Товариства, розглянути вказані розрахунки та повідомити про результати розгляду ПАТ «Київобленерго».
  3. ПАТ «Київобленерго» розглянути пропозиції ПП «Еркер», викладені у п. 3, та про результати розгляду повідомити департамент житлово-комунального господарства і паливно-енергетичного комплексу та ПП «Еркер».
Департамент ЖКГ © 2015