Перелік питань для розгляду на сесії Київської обласної ради

           

       Рішення Про внесення змін до Програми енергозбереження (підвищення енергоефективності) Київської області на 2015 – 2016 роки.

        Рішення «Про внесення змін до рішення Київської обласної ради від 13.08.2015 № 1006-51-VI «Про надання дозволу на передачу в оренду нерухомого майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Київської області та встановлення пільг по сплаті орендної плати»

        Рішення Про деякі питання трудових відносин з керівниками підприємств та закладів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Київської області (Матвієнко).

        ПРОЕКТ Рішення Про затвердження доповнень до Програми енергозбереження (підвищення енергоефективності) Київської області на 2015 – 2016 роки  +  Додаток

           Рішення Про деякі питання реорганізації шляхом приєднання до Комунального підприємства Київської обласної ради «Київська регіональна комунальна компанія» комунальних підприємств Київської обласної ради «Києво-Святошинська тепломережа», «Тетіївтепломережа», «Кагарликтепломережа», «Переяслав-Хмельницьктепломережа», «Бородянкатепловодопостачання»

        Рішення Про передачу нерухомого майна із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Київської області до комунальної власності територіальної громади селища Гостомель

        Рішення про деякі питання трудових відносин з керівниками підприємств та закладів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Київської області (Бондаренко).        

        Рішення про деякі питання трудових відносин з керівниками підприємств та закладів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Київської області (Васюр).

        Рішення про деякі питання трудових відносин з керівниками підприємств та закладів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Київської області (Янченко).

        Рішення про деякі питання трудових відносин з керівниками підприємств та закладів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Київської області (Данчук).

       Проект рішення про затвердження програми енергозбереження (підвищення енергоефективності) Київської області на 2015 – 2016 роки.   

       Проект рішення про деякі питання трудових відносин з керівниками підприємств та закладів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Київської області.

       План підготовки Департаментом житлово-комунального господарства і паливно-енергетичного комплексу проектів рішень Київської обласної ради. 

Департамент ЖКГ © 2015