Warning: session_start(): open(/usr/home/380445926840/data/mod-tmp/sess_ulqg8amf619pdn8g1qiqpo0k66, O_RDWR) failed: Disc quota exceeded (69) in /usr/home/380445926840/data/www/ogku_koda/wp-content/plugins/exclusive-content-password-protect/content-password-protect.php on line 30
Тепер періодична повірка, обслуговування та ремонт (у тому числі демонтаж, транспортування та монтаж) засобів вимірювальної техніки що є власністю фізичних осіб, здійснюються за рахунок суб’єктів господарювання, що надають послуги з електро-, тепло-, газо- і водопостачання. |

Тепер періодична повірка, обслуговування та ремонт (у тому числі демонтаж, транспортування та монтаж) засобів вимірювальної техніки що є власністю фізичних осіб, здійснюються за рахунок суб’єктів господарювання, що надають послуги з електро-, тепло-, газо- і водопостачання.

5 червня 2014 року Верховною Радою України був прийнятий Закон України «Про метрологію та метрологічну діяльність». З 1 січня 2016 року даний Закон набув чинності.

Так, згідно п.4 ст.17 Закону періодична повірка, обслуговування та ремонт (у тому числі демонтаж, транспортування та монтаж) засобів вимірювальної техніки (результати вимірювань яких використовуються для здійснення розрахунків за спожиті для побутових потреб електричну і теплову енергію, газ і воду), що є власністю фізичних осіб, здійснюються за рахунок суб’єктів господарювання, що надають послуги з електро-, тепло-, газо- і водопостачання.

Порядок подання таких засобів на періодичну повірку, обслуговування та ремонт, а також порядок оплати за періодичну повірку, обслуговування та ремонт (у тому числі демонтаж, транспортування та монтаж) встановлено постановою Кабінету Міністрів України від 08.07.2015 № 474.

Крім цього, з метою  нормативно-правового врегулювання питання щодо повірки приладів обліку, які є власністю фізичної особи – споживача (квартирні засоби обліку), постановою Кабінету Міністрів України від 01.10.2014  № 532 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 1 червня 2011 р. № 869», передбачено включення витрат з періодичної повірки, опломбування, обслуговування та ремонту (включаючи демонтаж, транспортування і монтаж) засобів обліку води та теплової енергії до складу тарифів з централізованого опалення, водопостачання та водовідведення.

Також, зазначеною постановою внесено відповідні зміни до Порядку формування тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, зокрема, виключено пункт 24 Порядку, який передбачав можливість включення до складу тарифу на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій  витрат з періодичної повірки, обслуговування і ремонту квартирних приладів обліку води та теплової енергії.

Це значить, що у органів місцевого самоврядування було достатньо часу для того щоб прийняти відповідні рішення щодо включення до тарифів для населення на послуги з тепло- та водопостачання витрат на повірку квартирних приладів обліку.

Департамент ЖКГ © 2015

Warning: Unknown: open(/usr/home/380445926840/data/mod-tmp/sess_ulqg8amf619pdn8g1qiqpo0k66, O_RDWR) failed: Disc quota exceeded (69) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/usr/home/380445926840/data/mod-tmp) in Unknown on line 0